buildit

НОВИНИ BUILDIT UKRAINE

VDC Roasting Фінальний етап. Як це було

7-8 грудня 2019 відбувся Фінальний етап Всеукраїнського студентського VDC-змагання – VDC Roasting.

VDC Roasting  – всеукраїнське студентське командне змагання серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей. Спрямоване на поширення знань та практичних навичок з BIM та VDC (Building Information Modeling та Virtual Design and Construction) для молодого покоління спеціалістів у будівельній галузі України.

VDC Roasting. Фінальний етапЩоб потрапити до фіналу Змагання командам-учасникам було необхідно подолати Онлайн етап, що проходив протягом 3 тижнів та містив завдання із трьох напрямків – Логістика, Міжсистемна координація, Value Engineering з метою покращення енергоефективності.

 

Фінал відбувся у ЦТТ “Мегаполіс” при ХНУМГ імені О.М. Бекетова. У останньому етапі змагання зустрілися лише 4 команди, що набрали необхідні прохідні бали за результатами оцінювання минулого етапу Змагання. Всього ж участь у Змаганні взяло 18 команд із 9 профільних ВНЗ України. 

 

VDC Roasting. Фінальний етап
Завдання Фінального етапу базувалися на проекті науково-дослідницької лабораторії BUILDIT HUB при ХНУМГ, концепт якого було розроблено спеціально для Змагання. Для вирішення фінальних 5 будівельних кейсів та презентацію своїх інженерних рішень та навичок, отриманих під час Онлайн етапу, команди-фіналісти мали лише 15 годин. 

Тож команда якого Універу стала кращою?

 

Після отримання результатів Фінального етапу призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда 000007 – НУ “Львівська Політехніка”

2 місце – команда 000017 – ХНУМГ Імені О.М.Бекетова

3 місце – команда 000013 – КНУБА

4 місце – команда 000002 – Сумський будівельний коледж

 

VDC Roasting. Фінальний етап

Призи розподілилися відповідним чином:

1 місце – 50000 грн на команду

2 місце – 30000 грн на команду

3 місце – 20000 грн на команду

Та за рішенням Організаторів Змагання – ГС “Білдіт Юкрейн” – присвоєно приз для 4 місця у розмірі 10000 грн на команду.

 

VDC Roasting. Фінальний етап

В рамках проведення VDC Roasting команди-фіналісти отримали подарунки від компаній-партнерів. А Інноваційний партнер змагання – компанія Lenovo – окрім подарунків для команд,  вручить Університету-переможцю 5 “робочих місць” у вигляді комп’ютерів для навчання та сучасної підготовки висококваліфікованих спеціалістів профільних будівельних спеціальностей. 

Повний фотозвіт дивіться на фейсбук сторінці змагання.

НОВИНИ