buildit

НОВИНИ BUILDIT UKRAINE

Підписання Меморандуму про співпрацю з ХНУМГ

5 вересня у ЦТТ “Мегаполіс” відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Громадською Спілкою “BUILDIT Ukraine” та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова

Головною метою підписання Меморандуму є продовження ініціатив щодо розвитку будівельної освіти, реалізації проектів в галузі науково-освітньої та проектної діяльності. Співпраця між Університетом та ГС “BUILDIT Ukraine” спрямована на інтеграцію сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, розширення практичних навичок студентів та викладачів, надання вільного доступу до сучасних теоретичних знань та практичних навичок в галузі використання спеціалізованого програмного забезпечення, зростання українського сегменту висококваліфікованих фахівців будівельних спеціальностей.

В ХНУМГ імені О.М. Бекетова з 2014 року функціонує лабораторія BIM-технологій, де студенти отримують теоретичні знання та практичні навички з використання спеціалізованого програмного забезпечення для інформаційного моделювання будівель та споруд та управління будівельними проектами. Лабораторію створено за підтримки випускників Університету, засновиків ГС “BUILDIT Ukraine”. За роки існування лабораторії, було підготовлено більш ніж 100 студентів більш ніж половина з яких була залучена компаніями партнерами до участі у будівельних проектах країн ЄС та США.

В рамках співпраці ХНУМГ з Громадською спілкою BUILDIT Ukraine заплановано чергу заходів, що орієнтовані на привернення уваги студентів до розвитку сучасного будівництва за допомогою використання сучасних цифрових технологій.

НОВИНИ