buildit

НОВИНИ BUILDIT UKRAINE

PoltNTU

Підписання Меморандуму про співпрацю з ПолтНТУ

11 жовтня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Громадською спілкою “BUILDIT Ukraine” та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка.

Ще один університет став партнером Громадської спілки “BUILDIT Ukraine”. Це означає, що мережа проекту BUILDIT University розширилася і тепер до нього долучився Полтавський університет.

Наразі ГС “BUILDIT Ukraine” веде активну роботу з профільними ВНЗ країни. Базовими кроками цієї співпраці є доєднання студентства, молодих науковців та викладачів до різноманітних тренінгів, лекцій, конкурсів та освітніх проектів, організованих партнерами спілки та пов’язаних з тематикою використання сучасних цифрових технологій у сфері будівництва. Метою такої співпраці є привернення уваги студентства до розвитку сучасного будівництва та долучення до цього розвитку.

Щодо можливостей партнерства, проект BUILDIT University є відкритим до діалогу з компаніями та професіоналами будівельної галузі. Адже практика дуального навчання зможе допомогти вкоротити розрив між знаннями та навичками випускників ВНЗ з реальними потребами бізнесу.

НОВИНИ