buildit

НОВИНИ BUILDIT UKRAINE

BUILDIT Results

6 років діяльності: результати та досягнення ГС «BUILDIT Ukraine»

У 2014 році команда BUILDIT стала на шлях вивчення, імплементації та розвитку IT-технологій у будівельній галузі. Протягом останніх 6 років ми впевнено рухаємося цим шляхом і встигли зробити чималий прорив для досягнення поставлених цілей. 

2014 року було відкрито BUILDIT Open Lab – першу в Україні BIM/VDC лабораторію на базі університету ХНУМГ імені О.М. Бекетова, де студенти мають змогу отримати теоретичні знання з BIM та практичні навички з використання BIM-софту від провідних спеціалістів компанії Planit, багато з цих студентів сьогодні є успішними фахівцями та працюють на цікавих та амбітних проектах в Україні та за кордоном. 

BUILDIT Open Lab передбачає відкритий доступ студентів до технічно-оснащенної лабораторії, де вони можуть навчатися, робити дипломні або курсові роботи на потужних комп’ютерах та у сучасному інженерному софті, або просто розвивати свої професійні навички.

BUILDIT Open LabОдним з головних проектів, що ми реалізовуємо, є освітні курси онлайн-школи “BUILDIT Lab”. Вони були створені у 2016 році з метою надання сучасної BIM/VDC освіти для інженерів систем постачання, інженерів-будівельників та архітекторів. 

З моменту існування “BUILDIT Lab” нараховано близько 3000 реєстрацій на курси “VDC Engineer 2.0 Basic” та “VDC Engineer 2.0 МЕР”. 

Найпопулярнішими спеціальностями, за якими навчаються чи працюють зареєстровані є будівництво, архітектура, інженер-проектувальник ОВ, інженер-електрик, управління проектами та інженер ВК. 

Особливим досягненням є те, що серед учасників курсів також є представники інших країн – Білорусь, Польща, Німеччина, Грузія, Ліван, Туреччина.

Buildit LabМи також визначили лідерів за кількістю реєстрацій серед українських ВНЗ. Загалом на наші курси реєструвались учасники з 60-ти ВНЗ України та з-за кордону.

Лідерами за кількістю реєстрацій є: 

  • Національний університет “Львівська політехніка”
  • Харківський національний університет міського господарства ім. А.Н. Бекетова
  • Харківський національний університет будівництва та архітектури
  • Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
  • Київський національний університет будівництва та архітектури

Після успішного складання фінального тесту та практичного завдання учасники отримують сертифікати від BUILDIT Ukraine та User Certificates від Autodesk. Загалом свої сертифікати про успішне завершення курсу отримало 250+ учасників.

 

Однією з найголовніших подій у 2018 році для нас стало офіційне реєстрування Громадської спілки “BUILDIT Ukraine”. Крім того, ми отримали статус авторизованого академічного партнера Autodesk – найбільшого у світі постачальника програмного забезпечення для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг.

Buildit AAPУ вересні 2018 року ми зробили важливий крок до співпраці з провідними ВНЗ України та підписали меморандуми з такими навчальними закладами: 

  • Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова
  • Полтавський Національний технічний Університет
  • Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 

Такі партнерські відносини посприяли інтеграції сучасних інформаційно-комунікаційні технологій у навчальний процес майбутніх спеціалістів, розширенню практичних навичок, студентів, яких їм частіше не вистачає, наданню вільного доступу до сучасних теоретичних знань та практичних навичок, а також підвищенню  українського сегменту висококваліфікованих фахівців будівельних спеціальностей. Крім того, ми інтегрували Roadshow серед профільних ВНЗ України з відкритими лекціями та воркшопами, розповідаємо про новітні технології у галузі.

 

Квітень 2019 року став початком існування курсу Point Cloud X Revit, створений разом із Навігаційно-геодезичним Центром, спрямований на ознайомлення із технологією лазерного сканування об’єктів та подальшою роботою з Point Cloud. Головною метою курсу є ознайомити з процесом лазерного сканування із застосуванням сканеру Leica BLK360 та навчити редагуванню хмари точок у Autodesk Recap, а також познайомити з особливостями створення моделі у Revit на основі хмари точок.

POINT CLOUD x RevitУ жовтні 2019 року ми провели Всеукраїнське студентське змагання VDC Roasting. Масштабний проект, який зібрав разом 17 команд студентів з 9 ВНЗ з Харкова, Львова, Києва, Дніпра, Одеси, Сум та Тернополя. Упродовж трьох тижнів команди вчилися VDC-процесам (Virtual Design and Construction або Віртуальне будівництво), вирішували проблемні кейси з 4D логістики, вчилися забезпечувати раціональне використання природних ресурсів майбутнім об’єктом, виконували міждисциплінарну координацію проекту. 

VDC Roasting – це унікальний проект, який дає можливість набути безцінні практичні навички та проявити себе, перспективи знайти роботодавця та розвиватися у сфері будівництва України і не тільки.

 VDC Roasting. Фінальний етапУсі ці показники та досягнення доводять, що будівельна галузь України має величезний потенціал до розвитку, і його може бути реалізовано шляхом системної модернізації системи підготовки професіоналів будівельної галузі.

НОВИНИ