buildit

ПРО НАС

ICТОРIЯ

Наявний технологічний прогрес забезпечив передумови для появи спеціалістів будівельної галузі нової формації – інженерів віртуального будівництва та інженерів з інформаційного моделювання.

Одним з перших провайдерів VDC послуг у світі стала харківська команда UA Team. Саме в рамках співпраці з цією компанію у 2014 році було відкрито перший в Україні навчальний центр з BIM на базі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Тоді це був офлайн курс, що проходив в лабораторії, оснащеній за останніми потребами, із залученням практикуючих спеціалістів. Після закінчення курсу 18 людей приєдналися до команди, що стало значним поштовхом розвитку компанії.

Ми вирішили не зупинятися на досягнутому! Розуміючи, що знання треба розповсюджувати більш широкій аудиторії, ми відкрили онлайн школу BUILDIT Lab. З 2016 року слухачами наших онлайн-курсів стало більше ніж 2000 користувачів з усієї України.

Сьогодні ми бачимо нашу місію у більш широкій перспективі. У квітні 2018 року було створено Громадську Спілку “BUILDIT Ukraine”. Саме на базі Спілки ми ставимо за мету об’єднати зусилля. Адже будівництво має змінюватися на краще, і інформаційні технології  – це одна з засад успіху цих змін, тож ми починаємо свій шлях популяризації IT у світовій будівельній галузі вже сьогодні.