Головна
/
Проєкти
/
Buildit University
2014 - ЗАРАЗ
BUILDIT UNIVERSITY
Діяльність проєкту направлена на залучення студентів та викладачів до прогресу сучасного будівництва за допомогою цифрових технологій

Мета проєкту – сприяти зростанню українського сегменту висококваліфікованих фахівців та зменшити розрив між теоретичними знаннями та практичними навичками.

Навчаємо студентів
та
підвищуємо кваліфікацію викладачів

Перші кроки були зроблені в 2014 році на основі співпраці з ХНУМГ імені А.Н. Бекетова. Тут створено першу в Україні BIM лабораторію, а також введено в навчальний процес профільних спеціальностей навчальні програми VDC-інженера.

На даний момент “BUILDIT Ukraine” активно співпрацює з провідними технічними університетами України. Взаємодія відбувається шляхом імплементації інструментів інформальної освіти у навчальну програму профільних спеціальностей.

Університети - партнери

НУЛП
КНУБА
ПНТУ
ПДАБА
ХНУМГ

У рамках проєкту організовано понад 30 навчальних заходів для студентів профільних спеціальностей

2022

4 серпня | онлайн-лекція
Онлайн-лекція "Роль BIM у післявоєнній відбудові" у рамках проєкту ХНУМГ «Інноваційні міста: кращі практики післявоєнної відбудови»
Під час лекції технічний ментор Planit Inc. та BUILDIT Ukraine розповів, яку роль може відіграти BIM у післявоєнній відбудові та як за допомогою віртуального будівництва можна пришвидшити процес та уникнути критичних помилок.
14 квітня | онлайн-лекція
Онлайн-лекція "Інформаційне моделювання будівель та споруд. Віртуальне будівництво" для студентів УКД
Що таке BIM, а що ним не вважається, важливість віртуального будівництва - теми, які були підняті на лекції для студентів УКД.
14 лютого | онлайн-лекція
Онлайн- лекція "На шляху до професії" для студентів ПДАБА
Лекція про можливі шляхи розвитку як професіонала та важливість самоосвіти в цьому процесі.

2021

22 вересня
Підписання Меморандуму про співпрацю з НУ “ЛП” та КНУБА
Співпраця, яка дає змогу інтегрувати сучасні технології у навчальний процес та розширити практичні навички студентів та викладачів. Це сприятиме створенню українського сегменту висококваліфікованих фахівців будівельних спеціальностей.
вересень - грудень | навчальна програма
Дисципліна "Інформаційне моделювання будівель та споруд. Віртуальне будівництво" для студентів ХНУМГ
Віртуальне будівництво - окрема дисципліна, навчання за якою проходить одночасно серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей.
вересень - грудень | навчальна програма
Освіта викладачів та студентів в рамках взаємодії з ВНЗ України
Залучення викладачів до здобуття інформальної освіти, які разом зі студентами отримали доступ до теоретичних матеріалів та практичних завдань BUILDIT Ukraine.  Для викладачів це можливість підвищити свою кваліфікацію та поглибити знання з віртуального будівництва, а для студентів -додаткові навички та знання.

2020

29 жовтня - 12 листопада | воркшоп
Серія воркшопів  “From visual programming to additive manufacturing”
Серія з трьох онлайн-воркшопів, в ході яких студенти отримали базові навички з параметричного дизайну та адитивного виробництва.

1. Візуальне програмування в Dynamo для розв'язання повсякденних проблем інженерів, архітекторів та будівельників.
2. Generative Design - штучний інтелект для проектування оптимальних продуктів.
3. Additive Manufacturing - технологія виробництва майбутнього.
вересень - грудень | навчальна онлайн-програма
Онлайн-факультатив "Інформаційне моделювання будівель та споруд. Віртуальне будівництво" для студентів ХНУМГ
Щотижня протягом семестру, спеціалісти ГС "BUILDIT Ukraine" проводили онлайн-лекції, спрямовані на розширення знань про віртуальне будівництво. Бажаючі могли обрати цей факультатив, як додаткову дисципліну, отримати доступ до практичних матеріалів та тестів для виконання протягом семестру.
вересень - грудень | навчальний проєкт
Пілотний проєкт “Дуальна освіта фахівців будівельних спеціальностей”
Ініціатива, метою якої була спроба забезпечити студентів можливістю отримати практичний досвід та нові навички, працюючи на реальному проєкті будівництва компанії АТ “Трест Житлобуд-1”. Така кооперація - це крок до вдосконалення навчального процесу профільних будівельних та архітектурних спеціальностей та довгострокові партнерські відносини.
28 квітня | онлайн-лекція
Онлайн-лекція для студентів ХНАДУ “VDC у мостових та залізничних проєктах"
Лекція присвячена використанню VDC-процесів у будівництві мостів, процесу моделювання мостів у Revit та інтеграцію цього софту в інші програмні комплекси. Завдяки онлайн формату, слухачі лекції могли поспілкуватися зі спікером та поставити свої запитання.
3 березня | лекція
Лекція для іноземних студентів ХНУМГ
Перша лекція для іноземних студентів ХНУМГ про BIM та VDC. Для практичного ознайомлення з сучасними технологіями студенти можуть використовувати BUILDIT Open Lab.

2019

24 грудня | лекція, воркшоп
Лекція та воркшоп “Designers Hustles Harder”
Ландшафтний архітектор Михайло Пономаренко, представник відомої у всьому світі американської компанії EDSA, розповів про можливості використання корисних інструментів у проєктуванні ландшафту та базові принципи дизайну озеленіння для архітекторів, а також про можливості стажування в EDSA. На воркшопі, що відбувся після лекції, учасники закріпили отримані знання на практиці.
13 червня | подкаст
Подкаст "Лазерне сканування та хмари точок"
Запис BUILDIT podcast, у якому технічні спеціалісти TAD / UA Team, розробники курсів Buildit Ukraine і представник Navigation Geodetic Center Дмитром Єременко обговорюють моделювання за Point Cloud.
12 березня | вебінар
Вебінар "3D Coordination. Необхідний аналіз в рамках сучасного процесу будівництва"
Вебінар присвячений процесам координації, їх впливу на проєкт та залежності кінцевого результату на будівельному майданчику від процесу координації
11 березня | лекція
Лекція "Сучасні технології у MEP"  для студентів ПДАБА та ПолтНТУ
Досвідчені VDC-інженери розповіли про оптимізацію процесів зведення інженерних систем на об’єкті будівництва за допомогою сучасних технологій.

2018

23 листопада | лекція
Лекція "Інженерні системи і сучасні технології" для студентів ХНУМГ та ХНУБА
Лектори, провідні спеціалісти компаній-партнерів ГС "BUILDIT Ukraine", на прикладі практичних кейсів показали важливість використання сучасних цифрових технологій на всіх етапах роботи над будівельним проєктом.
11 жовтня
Підписання Меморандуму про співпрацю з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка
Продовжується активна робота ГС “BUILDIT Ukraine” з профільними ВНЗ країни, основним вектором якої є залучення студентства, молодих науковців та викладачів до освітніх проєктів, пов’язаних з тематикою використання сучасних цифрових технологій у сфері будівництва, та привернення уваги до розвитку сучасного будівництва.
10 жовтня | змагання
Змагання BUILDIT University
Міні-змагання серед студентів будівельних спеціальностей ХНУМГ та ХНУБА, під час якого учасники працювали над координаційним процесом реального проєкту та отримали унікальний досвід. Оцінювали результати роботи представники компанії Webcor, що є однією з провідних на західному узбережжі США.
10 жовтня | лекція
Лекція “How industry changes nowadays” від членів команди американської компанії Webcor для студентів ХНУМГ
Члени команди Webcor, відомої своїми визначними проєктами в США, відвідали Харків та провели офлайн-лекцію для студентів будівельних спеціальностей, під час якої поділилися своїм досвідом роботи над масштабними проєктами.
25 вересня
Підписання Меморандуму про співпрацю з ПДАБА
Ключовими цілями партнерства Академії та ГС є привернення уваги студентства до розвитку сучасного будівництва шляхом інтеграції новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес, що дозволяє розширити теоретичні знання та практичні навички.
5 вересня
Підписання Меморандуму про співпрацю з ХНУМГ імені О.М. Бекетова
Цей крок сприяє досягненню спільної мети університету та ГС “BUILDIT Ukraine” - інтеграції сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, розширенню практичних навичок студентів та викладачів, наданню вільного доступу до сучасних теоретичних знань та практичних навичок, що своєю чергою допоможе студентам стати висококваліфікованими фахівцями будівельних спеціальностей.
вересень - жовтень
Roadshow профільними ВНЗ України
Розширення географії розповсюдження BIM-знань.З відкритими лекціями та воркшопами, присвячених новітнім технологіям у галузі, відвідали низку ВНЗ:

•Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова
•Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
•Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
•НТУ "Дніпровська Політехніка"
•НУ "Львівська Політехніка"
•Харківський національний автомобільно-дорожній університет
•Харківський національний університет будівництва й архітектури
20 квітня
Відкриття ЦТТ "MEGAPOLIS"
Участь у створенні центру трансферу технологій - простору, що поєднує науку та бізнес, та є місцем, де розвивається регіональна інноваційна інфраструктура та науковий, творчий та підприємницький потенціал студентів та викладачів.

2016-2017

навчальна програма
Впровадження сертифікатної програми "BIM технології" та проведення освітніх заходів на базі співпраці з ХНУМГ
Впровадження навчальної програми "BIM технології" до освітнього процесу Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.
вересень | онлайн-курс
Запуск онлайн-курсів  BUILDIT Lab
Трансформація навчальної програми та запуск онлайн курсів BUILDIT Lab зробив доступними знання з BIM/VDC для студентів по всій країні.

2014-2015

навчальна програма
Проведення освітніх заходів в рамках BUILDIT Open Lab
Реалізація низки освітніх заходів для студентів від спеціалістів, які працюють у сфері віртуального будівництва. Під час цих занять, лектори ділилися своїми знаннями та досвідом, що отримали під час роботи на реальних проєктах.
12 вересня
Відкриття першої в Україні ВІМ-лабораторії “BUILDIT Open Lab”
Відкриття BUILDIT Open Lab на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Мета простору - дати студентам теоретичні та практичні знання з BIM. Лабораторія оснащена потужними комп’ютерами з сучасним інженерним софтом, які студенти можуть використовувати для навчання, виконання дипломних або курсових робіт. Крім того, це місце, де досвідчені спеціалісти проводять відкриті лекції та діляться своїм практичним досвідом.